Уряд Ізраїлю схвалив тимчасове перемир'я з ХАМАС
22.11.2023 12:08 364
Уряд Ізраїлю схвалив тимчасове перемир'я з ХАМАС

Ізраїльський уряд схвалив угоду з ХАМАС про звільнення 50 заручників в обмін на тимчасове припинення вогню.

Уряд Ізраїлю ухвалив угоду з палестинським радикальним угруповуванням ХАМАС про звільнення близько 50 заручників, які були викрадені під час терористичної атаки 7 жовтня в обмін на припинення вогню. Про це повідомляє The Times of Israel.
 
Рано вранці 22 листопада Кабінет міністрів Ізраїлю проголосував за ухвалення плану, який передбачає припинення вогню в Секторі Газа на кілька днів. Натомість ХАМАС згоден відпустити до 50 захоплених в Ізраїлі жінок та дітей.
 
За даними ЗМІ, заручників випускатимуть в обмін на палестинців, які відбувають ув'язнення у тюрмах Ізраїлю.
 
Згідно з заявою канцелярії прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу, перший етап припинення вогню має тривати чотири дні, за цей час ХАМАС звільнятиме заручників, переважно жінок і дітей, групами по 12-13 осіб на день.
 
Угода може бути продовжена, за кожен день продовження ХАМАС обіцяє випускати ще 10 заручників. Після цього операція ЦАХАЛ у секторі Газа відновиться.

Нагадаємо, 7 жовтня палестинське радикальне угрупування ХАМАС, що базується в Секторі Газа, здійснило напад на Ізраїль. Жертвами атаки стали понад 1200 осіб, понад 200 людей було захоплено у заручники.
Добавил: Loci
Категория: Мир 364
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close