Укренерго заявило про запуск електростанції | |
|
01.03.2023
13:48
424
| |
![]() Це збільшило доступну потужність в енергосистемі України та підвищило її операційну безпеку.Енергосистема України працює без дефіциту та повністю забезпечує потреби країни. Про це повідомляє Укренерго у середу, 1 березня.Вказано, що дефіцит потужності в енергосистемі відсутній уже 18 днів і поки що не прогнозується. Нині працюють усі види електростанцій. "Відновлено роботу ще однієї з електростанцій, що збільшило доступну потужність в енергосистемі та відповідно її операційну безпеку. Інтенсивно працюють гідроелектростанції, які через повінь мають багато ресурсів. Сезонно продовжує зростати генерація з відновлюваних джерел енергії. Триває незначний імпорт електроенергії", - йдеться у повідомленні. Мережевих обмежень поки що немає. Але при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень. При цьому складна ситуація зберігається у прифронтових областях. Внаслідок обстрілів росіян пошкоджено магістральні мережі на Дніпропетровщині, а також у Донецькій та Херсонській областях. Їхні ремонти проводяться за відсутності обстрілів. Також на Одещині проводяться необхідні заходи для підвищення надійності живлення Одеси та району. Енергетики також продовжують ремонтні роботи на всіх об'єктах енергосистеми, які раніше отримали пошкодження від ракетних та дронових атак росіян, для збільшення доступної потужності в енергосистемі та підвищення надійності передачі електроенергії. Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна витримала російський енергетичний терор та зуміла забезпечити громадян теплом під час зими в умовах постійних обстрілів. | |
|
Категория: Украина
424
| |
|
Сейчас читают
На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 |
| Всего комментариев: 0 | |



