Укренерго розповіло про ситуацію в енергосистемі
Укренерго розповіло про ситуацію в енергосистемі

Станом на ранок залишаються знеструмленими майже 470 населених пунктів через погодні умови та російські обстріли.

Протягом поточної доби в енергосистемі України буде спостерігатися дефіцит. Через це ліміти на споживання електроенергію діють з 00:00 до 24:00, повідомило Укренерго у п’ятницю, 7 червня.

"Сьогодні ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах України протягом доби. Для дотримання лімітів обленерго застосовують графіки погодинних відключень для промислових і побутових споживачів", – йдеться у повідомленні.

Енергетики зазначили, що вчора увечері через перевищення лімітів споживання були змушені задіяти аварійні відключення у Києві, а також у Волинській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Львівській, Миколаївській, Київській, Кіровоградській, Одеській, Рівненській і Харківській областях.

Станом на ранок через погодні умови на ранок залишаються знеструмленими 13 населених пунктів у Сумській та Чернігівській областях.

З інших причин без енергоживлення – 454 населені пункти. Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Харківській і Херсонській областях.

Сьогодні Україна імпортує електроенергію протягом доби з Румунії, Польщі, Угорщини, і Молдови загальним обсягом 26 947 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 395 МВт.

Експорт не відбувається і не передбачається.
Добавил: Loci
Категория: Украина 766
Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
close