Українсько-американський інвестфонд зареєструють у США - Шмигаль | |
|
02.05.2025
12:57
2084
| |
![]() Голосування в Верховній Раді за ратифікацію угоди між США та Україною планують 8 травня.Американсько-український інвестиційний фонд відбудови буде зареєстрований у США. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в Верховній Раді, передає народний депутат Ярослав Железняк в Telegram у п'ятницю, 2 травня. Відповідаючи на питання, чи дійсно юрисдикція реєстрації цього фонду буде в штаті Делавер, США, Шмигаль заявив, що "попередня домовленість, що фонд буде в США зареєстрований, але рахунок в Україні і поповнення у гривні". Глава уряду також заявив, що Кабінет міністрів просить депутатів Ради ратифікувати підписану урядом угоду чим скоріше. Шмигаль підтвердив, що тільки одна угода про інвестфонд потребує ратифікації у парламенті, а інші дві, включаючи угоду про обмежене партнерство, не потребує затвердження депутатами. "Так. Тільки перша. Наступні мають імплементаційний характер і не потребують голосування", - сказав прем'єр. Глава Кабміну відповів, що наступного тижня переговорна команда повернеться зі США і депутатам нададуть деталі двох інших угод. Але вони мають бути вже підписані після ратифікації першої угоди. Шмигаль також заявив, що угода про надра з США є безстроковою. "Дана угода є безстроковою. Але через 10 років сторони можуть розподіляти прибутки і через 10 років сторони можуть підняти питання зупинення угоди", - пояснив він. За словами Железняка, голосування в Раді за ратифікацію угоди між США та Україною планують 8 травня. | |
|
Категория: Мир
2084
| |
|
Сейчас читают
ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



