Українців закликають увечері не включати потужні електроприлади | |
|
10.10.2022
18:14
206
| |
![]() Українців закликають не включати потужні електроприлади під час вечірнього піку споживання. Відповідне звернення у понеділок, 10 жовтня, оприлюднила прес-служба Укренерго. Зазначається, що у зв'язку з пошкодженням ракетних обстрілів магістральних електромереж Київського регіону НЕК Укренерго запровадила графік аварійних відключень споживачів у Києві, Чернігові, Черкасах та областях, а також у Житомирі. Укренерго наголошує, що обмежувати споживання електроенергії найбільше необхідно у вечірні години, коли традиційно спостерігається пік споживання. "У зв'язку з цим закликаємо жителів Київщини та регіонів, де зараз діє графік аварійних відключень, добровільно зменшити споживання електроенергії у вечірні години – з 17:00 до 22:00. Рекомендуємо включати потужні побутові електроприлади, такі як пральні машини, бойлери, кондиціонери тощо лише вночі, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий", - йдеться у повідомленні. Зазначається, що дотримуючись цих простих рекомендацій, можна убезпечити електромережі регіону від перевантажень та ризику додаткових аварій. В Укренерго також додали, що відновлювальні роботи, які проводяться, аби відновити нормальне живлення Києва та області, будуть виконані у найкоротший термін. | |
|
Категория: Украина
206
| |
|
Сейчас читают
Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1727 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3141 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5242 |
| Всего комментариев: 0 | |



