Україна взимку отримає більше електрики від ЄС | |
|
29.10.2024
15:00
300
| |
![]() З 1 грудня максимальна потужність для імпорту електричної енергії з країн ЄС буде збільшена до 2,1 ГВт.Україна і Євросоюз домовилися про збільшення можливості імпорту електроенергії взимку до 2,1 ГВт. Про це повідомило Міненерго у вівторок, 29 жовтня.Так, з 1 грудня максимальна потужність для імпорту електричної енергії з країн ЄС буде збільшена з поточних 1,7 до 2,1 ГВт. "Це підвищить стійкість української енергосистеми в умовах злочинних російських обстрілів та руйнувань інфрастуктури. Вдячний європейським партнерам, зокрема єврокомісарці Кадрі Сімсон за послідовну позицію й дієві кроки для підтримки нашої енергосистеми напередодні зими", – заявив міністр енергетики Герман Галущенко. У відомстві нагадали, що необхідність ухвалення важливого для України рішення про збільшення пропускної спроможності імпорту обговорювалась на зустрічі президента Володимира Зеленського з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн у вересні в Києві. Також Україна додатково матиме можливість на гарантовані 250 МВт потужності перетоків з ЄС в режимі аварійної допомоги. | |
|
Категория: Украина
300
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 |
| Всего комментариев: 0 | |



