Україна вперше продала завод олігарха з Росії | |
|
10.06.2024
18:27
646
| |
![]() Завод ПентоПак продали на повторному аукціоні за ціну, яка на 100 млн гривень виявилась нижчою за стартову.В Україні вперше продали завод, який раніше належав оліхарху з Росії. Про це повідомив голова Фонд держмайна України Віталій Коваль у Telegram в понеділок, 10 червня."Мова йде про потужне підприємство з виробництва упаковки для м'ясопереробної галузі – ПентоПак. Ринок визначив вартість цього об’єкту і переможна ставка повторного аукціону склала трохи більше 103 млн гривень", – написа він. Він додав, що на оплату вартості лота у покупця є 20 днів. При цьому інвестор вже заплатив гарантійний внесок у розмірі 20,3 млн гривень. Кошти підуть у Фонд ліквідації наслідків російської агресії. Відомо, що раніше ПентоПак належав російсько-грецькому олігарху Саввіді. При цьому у травні повідомлялося, що стартова ціна заводу складає 203,7 млн гривень. Таким чином підприємство продали на 100 млн гривень дешевше. Нагадаємо, у лютому 2024 року Україна конфіскувала активи Івана Саввіді та його дружини Кіріякі. Цей бізнесмен має тісний зв'язок з владою РФ та правлячою партією Єдина Росія. | |
|
Категория: Украина
646
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 |
| Всего комментариев: 0 | |



