Україна "викурить" росіян з Криму - Данілов
Україна

Півострів обов'язково буде звільнений від окупантів у той спосіб, який Київ вважатиме за необхідне.

Україна має можливості звільнити тимчасово окупований Крим від росіян за допомогою зброї, яку вона вже має. Про це у п’ятницю, 15 вересня, заявив в інтерв'ю Українському радіо секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

"Це наш півострів, і він обов’язково буде звільнений в той спосіб, який ми вважатимемо за необхідне. На сьогодні виглядає так, що якщо росіяни не підуть з Криму самостійно, нам доведеться їх звідти „викурити“ за допомогою зброї, яка є в нас в наявності", - запевнив Данілов.

При цьому він вказав, що саме українською зброєю було знищено комплексу російської протиповітряної оборони Тріумф поблизу Євпаторії.

"Тріумф дійсно дуже дороговартісна річ, й росіяни заявляли, що знищити ці установки неможливо, що вони самі себе захищають і є настільки надсучасними, що жодна муха чи бджола туди залетіти не зможе. Як показує практика, вже неодноразово туди залітає те, що потрібно, те, що виготовляють наші підприємства військово-промислового комплексу, за що їм велика вдячність", - сказав секретар Ради безпеки.

Данілов додав, що обстріли Криму будуть продовжуватись, "як би росіяни не галасували". 
Добавил: Loci
Категория: Украина 448
Рейтинг: 5.0/1
Теги: Крым
Всего комментариев: 0
avatar
close