Україна виграла одиночну змішану естафету з біатлону на Універсіаді | |
|
16.01.2025
14:46
789
| |
![]() Олександра Меркушина та Сергій Супрун принесли Україні золоту медаль.В італійському Турині в рамках ХХХІІ Всесвітньої Зимової Універсіади пройшла одиночна змішана естафета в біатлоні. Україну в цій гонці представляли Олександра Меркушина та Сергій Супрун.
У перший "біатлонний" день на Універсіді Україна здобула золото в короткій індивідуальній гонці у чіоловіків (Богдан Борковський) та бронзу в жінок (Дарина Чалик). | |
|
Категория: Спорт
789
| |
|
Сейчас читают
ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 |
| Всего комментариев: 0 | |



