Україна відкриє новий пункт пропуску на кордоні з Румунією | |
|
02.04.2024
16:42
1438
| |
![]() Пункт пропуску буде відкрито між населеними пунктами Біла Церква (Закарпатська область, Україна) та Сігету Мармацієй (Румунія).Кабінет міністрів затвердив угоду з урядом Румунії про відкриття нового міжнародного пункту пропуску на кордоні. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду у вівторок, 2 квітня.Пункт пропуску буде відкрито між населеними пунктами Біла Церква (Закарпатська область, Україна) та Сігету Мармацієй (Румунія). "Україна та Румунія будують надзвичайно вигідне партнерство, і ми маємо на меті його постійно поглиблювати. Ухвалюємо постанову, що дозволить відкрити новий українсько-румунський пункт пропуску Біла Церква - Сігету-Мармацієй", - сказав Шмигаль. Новий перехід буде розрахований насамперед на пропуск вантажівок. На кордоні з Румунією функціонують п'ять автомобільних пунктів пропуску та один пункт пропуску для поромного сполучення. З них лише два оформляють вантажні автомобілі: Порубне - Сірет та Дяково - Халмеу. За добу вони можуть пропускати не більше 400 вантажівок. | |
|
Категория: Украина
1438
| |
|
Сейчас читают
Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 |
| Всего комментариев: 0 | |



