Україна просить задіяти у "зерновій угоді" порт Миколаїв | |
|
18.11.2022
15:17
277
| |
![]() Україна звернулася до міжнародних партнерів із пропозицією задіяти у "зерновій угоді" порт Миколаїв, що дозволить суттєво збільшити експорт агропродукції. Про це повідомив голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду, повідомляє прес-служба ВР. "До повномасштабної війни через порти Миколаєва відвантажували третину агропродукції, що йшла на експорт. У нинішніх умовах це може бути додаткові 2-2,5 млн тонн експорту агропродукції на місяць. Тому залучення до зернової ініціативи портів Миколаєва справедливе, важливе і надзвичайно потрібне місту, його мешканцям та аграріям", - сказав Гайду. Водночас голова комітету зазначає, що у такого рішення можливі ризики безпеки. "Поки ЗСУ не витіснять окупантів з Кінбурнської коси, небезпека для портів і суден залишатиметься", - каже Гайду. Зараз Україна експортує зерно з портів Великої Одеси: Одеса, Чорноморськ та Південний. | |
|
Категория: Украина
277
| |
|
Сейчас читают
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 |
| Всего комментариев: 0 | |



