Україна нарощує темп контрнаступу - CNN
Україна нарощує темп контрнаступу - CNN

Українські захисники виявили потенційно слабкі місця в російських оборонних лініях на південному сході.

Україна, ймовірно, нарощує темпи контрнаступу після двох місяців повільного прогресу на полі бою. Про це 27 липня повідомляє CNN з посиланням на двох американських чиновників.
 
За їх словами, Україна перекинула додаткові сили на південний схід країни, що є ознакою того, що Київ виявив потенційні слабкі місця в російських оборонних лініях.
 
Українські військові утримували велику кількість підготовлених військ, деякі з яких були оснащені більш потужним західним озброєнням, з початку операції у червні. За словами одного з американських чиновників, хоча ЗСУ все ще зберігають певну бойову міць у резерві, зараз вони розгорнули "основну частину" сил, задіяних у контрнаступі.
 
Схоже, що ці зусилля принесли певні результати. Контрнаступ прорвав деякі елементи російських оборонних ліній на південному сході, і резервні підрозділи увійшли, щоб скористатися цією можливістю.
 
Російський військовий чиновник також визнав, що українські сили змогли "вклинитися" на трьох ділянках першої лінії оборони РФ на Запорізькому фронті.
 
У 47-й українській бригаді, яка бере участь у наступі, підтвердили CNN, що вони просуваються вперед, заявивши: "Піхота наступає. Артилерія прикриває. Екіпажі Бредлі знищують ворожу піхоту та їхню техніку".
Добавил: Loci
Категория: Украина 215
Рейтинг: 0.0/0
Теги: ВСУ
Всего комментариев: 0
avatar
close