Україна надала аварійну допомогу енергосистемі Польщі
Україна надала аварійну допомогу енергосистемі Польщі

Наразі електроенергії, виробленої українськими електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів.

У ніч на 25 грудня надано аварійну допомогу на запит польського оператора системи передачі PSE, отримавши від нього надлишок електроенергії. Про це повідомляє Укренерго.

"Сьогодні вночі на запит польського оператора PSE була активована аварійна допомога для енергосистеми Польщі загальним обсягом 3050 МВт-год. Це не комерційний імпорт, а саме один з видів аварійної допомоги. Польська енергосистема вночі в святковий день мала надлишок електроенергії і запросила у країн-сусідів допомоги у її споживанні. Україна таким чином отримала додатковий обсяг електроенергії", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі електроенергії, виробленої українськими електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів.

Внаслідок потепління добовий максимум споживання 24 грудня був на 1% менший порівняно із показниками попередньої неділі - 17 грудня.

Експорту електроенергії 25 грудня немає. Імпорт запланований упродовж всієї доби зі Словаччини, Румунії та Молдови загальним обсягом 17 736 МВт-год.

Нагадаємо, у листопаді для зменшення навантаження на блоки теплових електростанцій при недостатньому обсязі імпорту, Укренерго було змушене активувати аварійну допомогу від операторів систем передачі Румунії, Словаччини, Польщі, загальним обсягом 1800 МВт·год.
Добавил: Loci
Категория: Украина 372
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close