Угорщина знову відклала розгляд заявки Швеції на вступ до НАТО - ЗМІ
16.11.2023 13:35 205
Угорщина знову відклала розгляд заявки Швеції на вступ до НАТО - ЗМІ

Парламент Угорщини збиратиметься наступного тижня в Будапешті, і цього питання не буде в порядку денному, оскільки парламент не готовий ратифікувати заявку Швеції на вступ до НАТО.

Парламент Угорщини поки що не готовий ратифікувати заявку Швеції на вступ до НАТО: це питання не внесено допорядку денного майбутньої парламентської сесії, незважаючи на попередні запевнення. Про це заяила депутат Агнеш Вадаї, пише Euractiv.

Зазначається, що минуло півтора року відтоді, як Швеція подала заявку на членство в НАТО, і виникали проблеми з ратифікацією заявки з боку Туреччини й Угорщини.

Як пише видання в Анкарі щодо цього є певний прогрес: парламентський комітет із закордонних справ має поставити на голосування це питання сьогодні, і тоді ратифікація турецьким парламентом може відбутися швидко.

А парламент Угорщини збиратиметься наступного тижня в Будапешті, і цього питання не буде в порядку денному, оскільки парламент не готовий ратифікувати заявку Швеції на вступ до НАТО, підтвердила пресі в середу депутат Агнес Вадаї.

Нагадаємо, на початку листопада повідомлялося, що Туреччина не прискорюватиме розгляд протоколу про вступ Швеції в НАТО. У парламенті Туреччини заявили, що протокол про членство Швеції в НАТО є таким самим документом як і всі інші, тому його розгляд здійснюватиметься згідно з порядком роботи комісії.
Добавил: Loci
Категория: Мир 205
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close