У ЗСУ створили нове Угруповання об'єднаних сил | |
|
20.10.2025
12:37
381
| |
![]() Нове Угруповання об'єднаних сил відповідатиме за Харківську область та прилеглі території.У Силах оборони України відбулися структурні зміни, в результаті яких створено нове Угруповання - Об’єднаних сил (УОС). Про це йдеться в офіційній заяві в Telegram-каналі УОС в понеділок, 20 жовтня.Зазначається, що командування УОС майже у повному складі очолив генерал-майор Михайло Драпатий, який раніше керував ОСУВ Хортиця та ОСУВ Дніпро. Нове угруповання відповідатиме за Харківську область та прилеглі території. "Цей складний та напруженій сектор, що займає одне з ключових місць у планах ворога, вдруге довірено генералу Драпатому. Нагадаємо, що у 2024 році він вже очолював ОТУ Харків під час російського наступу на Харківщині та загрози Вовчанську", - сказано у повідомленні. Корпуси, зосереджені на даному напрямку, безпосередньо підпорядковуватимуться новоствореному Угрупованню об’єднаних сил. Це - досвідчені підрозділи ЗСУ, НГУ та ДПСУ. | |
|
Категория: Украина
381
| |
|
Сейчас читают
Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |



