У ЗСУ розповіли про підготовку навчального центру F-16 в Румунії
У ЗСУ розповіли про підготовку навчального центру F-16 в Румунії

У майбутньому такі навчальні центри для підготовки пілотів на своїй території мають бути створені і в Україні.

У Румунії створюється інфраструктура для навчання українських пілотів на літаках F-16. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, коментуючи питання навчання українських пілотів на F-16 в Румунії.

"Формується центр підготовки пілотів у Румунії. Для того, щоб він сформувався, потрібно забезпечити базу, забезпечити її авіаційними симуляторами, авіаційними тренажерами, а також навчально-бойовими літаками F-16, тобто двомісними, які будуть складовою цього центру. Партнери послідовні і забезпечують цю країну цими засобами, формують всю необхідну інфраструктуру", - повідомив Ігнат.

Він зауважив, що Україна, яка є майбутнім членом Альянсу, також повинна буде створювати навчальні центри для пілотів на своїй території.

"В Україні теж очевидно будуть створені такі центри, можливо не один, а декілька таких центрів, де будуть навчатись. Те, що вже надають літаки, тому що вінцем навчання є пілотування і для цього, щоб опанувати винищувач потрібні польоти з інструктором. Зараз партнери уже починають постачання цих літаків, для того, щоб українські військові, які навчаються і в США, і в Європі могли через деякий час навчатися і там (в Румунії – ред.)", - зазначив Ігнат.

Він також підкреслив, що процес навчання та підготовки пілотів триває постійно.

"Процес цей невпинний. Льотчики навчаються постійно, немає такого, що відучились 5 років і навчання закінчилось", - сказав Ігнат, додавши, що навіть у мирний час льотні зміни тривають практично п’ять разів на тиждень.
Добавил: Loci
Категория: Украина 528
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close