У Сумах відновили водопостачання після масованого нальоту дронів | |
|
17.09.2024
13:03
1767
| |
![]() В місті очікується повне відновлення електроенергії після нічної атаки. Водозабори подають воду. ️Після масованого нальоту ворожих ударних безпілотників у Сумах працює водопостачання та міський транспорт, крім електричного. Про це повідомив очільник МВА Олексій Дрозденко в Telegram у вівторок, 17 вересня."Робота з відновлення після нічної ворожої атаки активно триває. Очікуємо повного відновлення електроенергії. Водозабори подають воду. ️Транспорт, крім електричного, працює на маршрутах. Школи, як і раніше, працюють у дистанційному режимі", - написав він. Чиновник зазначив, що лікарні у Сумах забезпечені всім необхідним та працюють у звичайному режимі. Також у м️істі всі пункти незламності у режимі готовності. | |
|
Категория: Украина
1767
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 |
| Всего комментариев: 0 | |



