У Старобільську солдати РФ отруїлися горілкою - Гайдай | |
|
20.01.2023
14:19
255
| |
![]() Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів, чим закінчилося святкування Водохреща в окупованому Старобільську.У Старобільську на Луганщині російські військові отруїлися горілкою. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай."Святкували Водохреща: окупанти у Старобільську напилися та отруїлися "російською горілкою". Уточнюємо дані за фото старобільської зрадниці та її куми-колаборантки: 20 рашистів більше не в строю. Померли від гіркої або капаються у лікарні у тяжкому стані до двох десятків "визволителів" . Навіть горілка працює на Україну, настільки їй росіяни набридли", - зазначив Гайдай. Раніше повідомлялося, що госпіталі Новопскова та Новосвітлівки на Луганщині переповнені пораненими росіянами. | |
|
Категория: Украина
255
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



