У Шостці знеструмлення після обстрілу, є поранені | |
|
26.08.2025
13:26
418
| |
![]() Наразі критична інфраструктура Шосткинської громади працює на резервному живленні. Є перебої зі зв’язком.Російські загарбники атакували цивільну інфраструктуру Шосткинської громади. Постраждали три людини, а частина громади залишилась без світла, повідомила Сумська ОВА у вівторок, 26 серпня."Зранку ворог знову атакував цивільну інфраструктуру Шосткинської громади. Поранені троє чоловіків 35, 44 та 48 років. Усіх госпіталізували, медики надають необхідну допомогу. Внаслідок ударів частина Шосткинщини залишилася без світла. Критична інфраструктура працює на резервному живленні, є перебої зі зв’язком", – йдеться у повідомленні. Місцева влада розгорнула Пункти незламності. Тривають відновлювальні роботи. | |
|
Категория: Украина
418
| |
|
Сейчас читают
Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 |
| Всего комментариев: 0 | |



