У шести регіонах аварійні відключення - Укренерго
У шести регіонах аварійні відключення - Укренерго
Ремонтні роботи тривають на об'єктах генерації та електромережах, пошкоджених внаслідок дев'яти масованих ворожих атак.

В енергосистемі України залишається суттєвий дефіцит потужності. У зв'язку з цим у Києві та ще п'яти регіонах вже запроваджено аварійні відключення світла, повідомляє Укренерго у понеділок, 26 грудня.

Вказано, що є обмеження у системі передачі електроенергії через значні пошкодження магістральних мереж масованими атаками окупантів.

"Зараз через перевищення лімітів споживання запроваджено аварійні відключення у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Львівській, Київській областях та у Києві", - йдеться у повідомленні.

Ремонтні роботи тривають на об'єктах генерації та електромережах, пошкоджених внаслідок дев'яти масованих ворожих атак. Через масштабність та складність пошкоджень відновлення обладнання та функціонування низки ключових об'єктів потребує значного часу.

"Водночас ми розуміємо наміри ворога та ризики повторних атак на електромережі та електростанції. Маємо бути готовими до різних ситуацій і подбати про тих, хто цього потребує. Ми готові до будь-яких сценаріїв і за будь-яких умов відновлювати роботу енергосистеми", - додали енергетики.
Добавил: Loci
Категория: Украина 87
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close