У шести областях України є знеструмлення | |
|
16.08.2024
13:33
735
| |
![]() У Чернігівській області внаслідок ворожого обстрілу знеструмлювались 1,5 тисячі споживачів у 12 населених пунктах.Через бойові дії та технічні порушення залишаються без електропостачання 486 населених пунктів України. Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики в п'ятницю, 16 серпня.У Чернігівській області внаслідок ворожого обстрілу знеструмлювались 1,5 тисячі споживачів у 12 населених пунктах. Живлення відновлено за резервною схемою. У Харківській області через бойові дії знеструмлювалась підстанція та побутові споживачі. Крім того, внаслідок ворожих обстрілів знеструмлено понад 16 тисяч споживачів у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Сумській та Харківській областях. У міністерстві зазначили, що 15 серпня енергетики відновили живлення для більш ніж 16 тисяч споживачів, знеструмлених внаслідок бойових дій. | |
|
Категория: Украина
735
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 |
| Всего комментариев: 0 | |



