У Ростовській області заявили про затримання дезертира з кулеметом | |
|
07.12.2022
14:07
219
| |
![]() Російські силовики затримали дезертира, який напередодні відкрив стрілянину по поліцейських у передмісті Новошахтинська в Ростовській області та поранив одного зі співробітників. Про це повідомив губернатор регіону Василь Голубєв у Telegram у середу, 7 грудня. "Злочинця затримано. У результаті злагоджених оперативно-розшукових дій його виявили в порожній будівлі під Новошахтинськом. Проводяться слідчі дії", - йдеться в повідомленні. Своєю чергою, Telegram-канал Baza повідомляє, що дезертиром виявився боєць ЧВК Вагнер Павло Ніколін, який відбував термін за крадіжку та розбій в уфимській ІЧ-4. "Звідти його завербували в ПВК Вагнер. 24 листопада Ніколін передумав воювати і втік. Учора його помітили неподалік заводу в Новошахтинську - Ніколін напав на поліцейських і відкрив по них стрілянину з кулемета Калашникова. Чоловік поранив одного співробітника в таз, а потім втік. Його шукали близько доби і знайшли у покинутій свинофермі. При затриманні Ніколін намагався чинити опір", – йдеться у повідомленні. | |
|
Категория: Украина
219
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



