У Росії на добу вимкнуть мобільний інтернет - ЗМІ | |
|
07.11.2025
12:41
1572
| |
![]() Такий крок може бути спрямований на боротьбу з використанням SIM-карт у безпілотниках, котрі атакують російську інфраструктуру.У Росії планують запровадити 24-годинний "період охолодження", під час якого абонентам буде недоступний мобільний інтернет і SMS. Про це повідомляють росЗМІ.Обмеження стосуватимуться користувачів, котрі перебували в міжнародному роумінгу або не користувалися SIM-карткою понад 72 години. Водночас російська влада затвердила механізм, що дозволить скоротити цей період. За даними джерел, такий крок може бути спрямований на боротьбу з використанням SIM-карт у безпілотниках, котрі атакують російську інфраструктуру, або для запобігання створенню "сімок" за кордоном із подальшою активацією в Росії. Однак експерти зазначають, що введення "періоду охолодження" не гарантує повного захисту від атак безпілотників. | |
|
Категория: Россия
1572
| |
|
Сейчас читают
Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 |
| Всего комментариев: 0 | |



