У РФ опозиція відкрито закликає до заміни Путіна - розвідка Британії
У РФ опозиція відкрито закликає до заміни Путіна - розвідка Британії

Днями російський опозиційний політик Борис Надєждін виступив на російському каналі НТВ і закликав до обрання нового президента у 2024 році.

Міністерство оборони Великобританії повідомило, що російські опозиційні політики долають заборону критики Володимира Путіна. Цьому сприяє різка риторика націонал-патріотів та Євгена Пригожина.

Зазначається, що днями російський опозиційний політик Борис Надєждін виступив на російському каналі НТВ і закликав до обрання нового президента у 2024 році, щоб відновити нормальні відносини з Європою.

Надєждін відкрито критикував війну з моменту вторгнення.

Як вважають у розвідці, швидше за все - це перший заклик до заміни Путіна на державному російському телебаченні з моменту її початку.

"За останні 15 місяців у Росії були введені обмеження свободи слова, небачені з радянських часів. Однак існує реальна ймовірність того, що нещодавня уїдлива риторика націоналістичних діячів, таких як власник групи Вагнер Євген Пригожин, спонукає опозиціонерів подолати табу", - заявляють у розвідці Британії.

Раніше повідомлялося, що ватажок ПВК Вагнер Євген Пригожин використовує свій вплив на медіаполе в Росії, щоб представити себе як претендента на президентських виборах у 2024 році.
Добавил: Loci
Категория: Россия 866
Рейтинг: 4.2/6
Всего комментариев: 0
avatar
close