У РФ намагалися приховати, що Путін спостерігається в онколога
У РФ намагалися приховати, що Путін спостерігається в онколога

Дані про контракти Центральної клінічної лікарні та Управління справами президента РФ засекретили.

 Контракти Центральної клінічної лікарні (ЦКЛ) із поліклінікою та Управління справами президента РФ, які раніше дозволили журналістам дізнатися, що глава Кремля Володимир Путін спостерігається в онколога, зникли з російського сайту держзакупівель. Про це в понеділок, 13 лютого, заявило російське видання Настоящее время, яке позиціонує себе як опозиційне.
 
ЗМІ зазначає, що документи неможливо знайти через рядок пошуку. При переході на сторінку контракту за прямим посиланням з'являється повідомлення, що до "реєстру контрактів було включено зміну інформації про контракт, згідно з яким інформація та документи не повинні бути розміщені на офіційному сайті ЄІС".
 
У повідомленні сказано, що російська влада в листопаді 2022 року засекретила цілу низку держзакупівель, у тому числі:
 
  • забезпечення діяльності диппредставництв, ФСБ та Служби зовнішньої розвідки,
  • підготовка мобілізації.
 
Розслідувальний проект Настоящого времени та Радіо Свобода Система звернувся до ЦКЛ із проханням прокоментувати засекречування закупівель, але на момент публікації не отримав відповіді.
 
Нагадаємо, що у квітні 2022 року видання Проект опублікувало розслідування про лікарів ЦКЛ, які регулярно супроводжують Володимира Путіна у поїздках по Росії. Найчастіше Путіна супроводжують хірург-фахівець з раку щитовидної залози та ЛОР. У різних поїздках президента супроводжували від 6 до 13 спеціалістів.
 
Судячи з закупівель, опублікованих до засекречення, 2022 року лікарі ЦКЛ продовжували супроводжувати Путіна.
 
При цьому вперше за кілька років у січні 2022 року не було укладено контракту на розміщення медиків у готелях гірськолижного курорту Лаура в Сочі. Це може свідчити, що Путін перестав відвідувати цей курорт.
 
ЗМІ повідомляли, що у червні 2022 року Путін пройшов курс лікування від прогресуючої форми раку.
Добавил: Loci
Категория: Россия 121
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close