У Раді переголосували норму про перевірки політично значущих осіб
У Раді переголосували норму про перевірки політично значущих осіб

Данило Гетманцев заявив, що цей законопроєкт "підтриманий в редакції, погодженій з партнерами - непорозуміння виправлене".

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики переглянув своє рішення стосовно законопроекту про фінансовий моніторинг політично значущих осіб і прибрав норму, що заважає євроінтеграції. Про це повідомив член комітету Верховної ради Ярослав Железняк на своєму Telegram-каналі в понеділок, 16 жовтня.

"Правку №101 (яка викликала занепокоєння наших партнерів) про відкладення вступу в силу закону з моменту вступу у ЄС - відхилили", - зазначив парламентар.

Голова комітету Данило Гетманцев заявив, що цей законопроєкт "підтриманий в редакції, погодженій з партнерами - непорозуміння виправлене".

Верховна Рада 21 вересня схвалила в першому читанні зміни до закону про протидію відмиванню злочинних доходів та фінансуванню тероризму.

Законопроектом №9269-д, зокрема, пропонується створити реєстр політично значущих осіб (Politically Exposed Persons, РЕРs) та повернути для них пожиттєвий фінансовий моніторинг (замість трьох років).

Цей пункт є структурним маяком меморандуму з МВФ. Він мав бути виконаний до кінця вересня 2023 року. Також це умова для відкриття перемовин про членство з ЄС.

Комітет Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики 13 жовтня рекомендував до другого читання відкласти вступ закону. Цю норму вирішили переголосувати.
Добавил: Loci
Категория: Украина 347
Рейтинг: 5.0/1
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close