У Повітряних силах розповіли про особливості нічного обстрілу України
У Повітряних силах розповіли про особливості нічного обстрілу України

Росія більш інтенсивно почала застосовувати ударні дрони-камікадзе, тому що має можливість їх сама виготовляти.

Цієї ночі російські війська влаштували потужну атаку по Україні, використавши при цьому не рекордну кількість дронів-камікадзе. Водночас РФ більш інтенсивно почала застосовувати ударні дрони. Про це в ефірі телемарафону 28 вересня заявив речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
 
"Цієї ночі була не рекордна кількість безпілотників. Було й більше. Але 44 це близько півсотні й доволі потужна атака. 34 знищено плюс безпілотники оперативно-тактичного рівня минулої доби, шість таких збито", - розповів він.
 
За словами Ігната, Росія більш інтенсивно почала застосовувати ударні БпЛА типу "шахед" та інших типів. Крім того, РФ наразі має можливості виготовляти й власну продукцію стосовно ударних безпілотників.
 
"Тому в цьому плані є дійсно нові виклики та загрози. Ми маємо на них реагувати. Відповідно застосовувати засоби протидії, які можемо собі дозволити на цей час", - додав він.
 
Коментуючи безпілотники оперативно-тактичного рівня, Ігнат назвав їх "дуже небезпечною річчю".
 
"Ми розуміємо, що вони фактично "висять" цілодобово на лінії бойового зіткнення і навіть в тилу. Мається на увазі міста Кривий Ріг, Дніпро, Харківщина, Сумщина, Чернігівщина. Там часто спостерігаються БПЛА. Це малошвидкісна, малопомітна та малорозмірна ціль. Дуже важко їх знищувати, небезпека від них дуже серйозна. Оскільки потім до того БПЛА може прилетіти Ланцет", - пояснив він.
Добавил: Loci
Категория: Украина 182
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close