У Північному морі запустили першу зарядну станцію для суден | |
|
25.07.2024
14:46
734
| |
![]() Нова зарядна станція є частиною стратегії Parkwind щодо досягнення екологічної стійкості в їх діяльності.Бельгійська компанія Parkwind повідомила про розгортання нової системи заряджання для суден технічного обслуговування у Північному морі. Про це повідомила пресслужба компанії у понеділок, 22 липня.Система дозволяє суднам автоматично під'єднуватися до кабелю вітрової електростанції для поповнення енергії в акумуляторах, забезпечуючи максимальну екологічність електричних суден. Процес заряджання повністю автоматизований, тож екіпажу не потрібно вручну підключати або відключати зарядний трос. Нова зарядна станція є частиною стратегії Parkwind щодо досягнення екологічної стійкості в їх діяльності. Система призначена як для зарядки CTV потужністю до 2 МВт, так і для зарядки SOV потужністю до 8 МВт, а також може використовуватися для постачання морської електроенергії іншим звичайним суднам, що перебувають в режимі очікування, що значно знижує викиди від дизельних генераторів. Морські зарядні станції допомагають зменшити викиди вуглекислого газу, оскільки електричні судна не потребують дизельного пального під час обслуговування в морі. Це зменшує забруднення повітря та води, сприяючи збереженню морських екосистем. Система заряджання, розроблена Parkwind, є інноваційною не тільки через автоматизацію, але й через інтеграцію з вітровими електростанціями. | |
|
Категория: Мир
734
| |
|
Сейчас читают
Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 |
| Всего комментариев: 0 | |



