У Міноборони Китаю розповіли про переговори із Шойгу | |
|
27.10.2022
19:55
253
| |
![]() У Міноборони Китаю розповіли про переговори з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу, а також звернулися до США щодо тайванського питання. Про це у четвер, 27 жовтня, заявив представник відомства Тан Кефей, повідомляє Global Times. Він зазначив, що міністр оборони КНР Вей Фенхе провів телефонну розмову з Шойгу, де сторони "обмінялися думками з міжнародних та регіональних питань, що становлять взаємний інтерес". Також Кефей сказав, що "вирішення тайванського питання є справою Китаю і має вирішуватися китайцями". "Ми закликаємо США припинити грати з вогнем у тайванському питанні", - заявив він. Кефей також додав, що армія Китаю завжди була рішучою силою у захисті національного суверенітету та територіальної цілісності. | |
|
Категория: Мир
253
| |
|
Сейчас читают
ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 |
| Всего комментариев: 0 | |



