У мінфіні США пояснили небезпеку затримки фінансування для України
У мінфіні США пояснили небезпеку затримки фінансування для України

Міністр фінансів Джанет Єллен попередила, що американський уряд буде "нести відповідальність за поразку України".

США будуть "відповідальними за поразку України", у разі коли Конгрес не схвалить останній запит адміністрації президента Джо Байдена на фінансування для країни, що постраждала від війни. Про це заявила міністр фінансів США Джанет Єллен, повідомляє Reuters в середу, 6 грудня.

Фінансування є "вкрай важливим", оскільки це передумова для того, щоб до України надходила підтримка Міжнародного валютного фонду, пояснила американська чиновниця.

"Я обговорювала це з членами Конгресу, з моїми колегами. Я думаю, що вони усвідомлюють, наскільки жахлива ця ситуація, і ми можемо нести відповідальність за поразку України, якщо нам не вдасться забезпечити країну необхідним фінансуванням, включаючи пряму бюджетну підтримку, оскільки це дуже важливо", - пояснила голова американського мінфіну.

За її словами, допомога США Україні має важливе значення для американських союзників в Європі, які надають підтримку для допомоги Києву перемогти російську агресію.

"Україні просто не вистачає грошей. Вони витрачають більше, ніж отримують у вигляді податкових надходжень, на оплату зарплат військовим та потреби оборони. Якщо б не гроші, які ми надсилаємо на допомогу, у них би не було ні шкіл, ні лікарень, ні служб швидкого реагування", - підсумувала Єллен.
Добавил: Loci
Категория: Украина 618
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close