У Міненерго зробили заяву щодо розширення місії МАГАТЕ на підстанції | |
|
24.09.2024
13:18
434
| |
![]() Україна співпрацює з МАГАТЕ для розширення моніторингової місії на ключові підстанції. Вже є перші результати у цьому напрямку.Заступник міністра енергетики Микола Колісник повідомив, що Україна активно співпрацює з МАГАТЕ для розширення моніторингової місії на ключові підстанції після нещодавніх цілеспрямованих атак Росії. Про це він розповів в ефірі телемарафону."Вже є перші результати у цьому напрямку, і дуже активно зараз йде взаємодія з відображення інформації серед міжнародних спільноти. Ми вдячні рішенню МАГАТЕ розширити місію", - зазначив Колісник. За його словами, ураження Росією ядерних обʼєктів створює великий ризик ядерного інциденту і це матиме глобальні наслідки. | |
|
Категория: Украина
434
| |
|
Сейчас читают
На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 |
| Всего комментариев: 0 | |



