У Кривому Розі відновили енергопостачання | |
|
02.02.2024
14:15
910
| |
![]() Енергетики подали живлення на місцеву шахту і котельню. Відновлювальні роботи ще тривають.Енергетики відновили електропостачання всіх споживачів у місті Кривий Ріг, що залишилися без світла через атаку "шахедів". Про це повідомило Міненерго у п’ятницю, 2 лютого."У Кривому Розі енергетики заживили всіх знеструмлених після атаки БпЛА споживачів. Також зі світлом – шахта та котельня", – йдеться у повідомленні. Зазначається, що зараз енергетики продовжують відновлювальні роботи. Як повідомлялося, сьогодні вночі росіяни атакували дронами Кривий Ріг. Через атаку пошкоджене обладнання підстанції Укренерго. Без світла залишилося 62 тис. споживачів, а також об'єкти інфраструктури. Пізніше в Укренерго повідомили що атаки зазнали дві підстанції. | |
|
Категория: Украина
910
| |
|
Сейчас читают
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 |
| Всего комментариев: 0 | |



