У Конотопі пролунали вибухи, місто було без води | |
|
29.09.2025
12:32
275
| |
![]() У Конотопі через атаку дронів виникли проблеми з подачею води. Пізніше водопостачання у місті вдалось відновити.Дрони РФ 29 вересня атакували місто Конотоп на Сумщині, у місті пролунали вибухи. Про це повідомив мер Артем Семеніхін.За його словами, у Конотопі виникли проблеми з водопостачаням. "Знову вибух був… В результаті зупинено подачу води в місто. Окрім двох мікрорайонів. Сподіваюсь маєте запас", - написав Семеніхін. Згодом він додав, що водопостачання у місті вдалось відновити. Нагадаємо, війська РФ у ніч на 29 вересня завдали серії атак по громадах Дніпропетровської області, використовуючи ударні безпілотники, важку артилерію та FPV-дрони. Є поранений. | |
|
Категория: Украина
275
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 |
| Всего комментариев: 0 | |



