У Києві відновила роботу Японська агенція міжнародного співробітництва
У Києві відновила роботу Японська агенція міжнародного співробітництва

Агенція відкрила офіс у столиці України в 2017 році, але наприкінці січня 2022-го через зростання загрози повномасштабного російського вторгнення тимчасово закрила його й евакуювала японський персонал.

Після перерви, спричиненої вторгненням Росії в Україну, у Києві відновила роботу Японська агенція міжнародного співробітництва JICA. Про це повідомляє NHK.

Повідомляється, що агенція відкрила офіс у столиці України в 2017 році, але наприкінці січня 2022-го через зростання загрози повномасштабного російського вторгнення тимчасово закрила його й евакуювала японський персонал. З того часу фахівці JICA продовжували роботу з Україною дистанційно з Молдови та інших країн.

Учора, 1 листопада, агенція повернула персонал до Києва, щоб прискорити допомогу Японії для відновлення України.

JICA опікується японськими проєктами допомоги Україні на суму близько 170 мільярдів єн (понад $1,1 млрд), зокрема вже надала нашій країні генератори, а також технологічну допомогу в розмінуванні.

JICA планує надалі використовувати київський офіс для надання підтримки українцям у багатьох сферах, а також допомагати японським компаніям працювати в Україні.

Генеральний директор відділу Близького Сходу та Європи JICA Мацунага Хідекі зазначив, що агенція має намір максимально використати в Україні японський досвід відбудови після руйнівних катастроф.

Наступного року JICA планує збільшити кількість штатного персоналу в Україні й  поширити свою роботу в інших галузях.
Добавил: Loci
Категория: Украина 1107
Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
avatar
close