У Києві учні початкових класів "замінували" школу | |
|
19.03.2025
14:27
456
| |
![]() Школярі пояснили, що хотіли перевірити швидкість реагування на виклик спеціальних служб.Поліцейські встановили двох малолітніх хлопців, які 18 березня "замінували" школу у Деснянському районі столиці. Про це повідомила пресслужба поліції Києва в середу, 19 березня.Вчора, близько 13 години до правоохоронців надійшло повідомлення про замінування учбового закладу Деснянського району. Поліцейські повідомили керівництво закладу та перевірили будівлю й прилеглу до неї територію - інформація виявилась хибною. Незабаром поліцейські відшукали "мінерів". Ними виявилися учні цієї ж школи восьми та дев'яти років. Діти пояснили, що хотіли перевірити швидкість реагування на виклик спеціальних служб. Зі школярами провели профілактичну бесіду, а на їніх батьків інспектори склали адміністративні матеріали за неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей. За такі жарти своїх дітей дорослим загрожує штраф. | |
|
Категория: Украина
456
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



