У Києві різко впав рівень води у Дніпрі
У Києві різко впав рівень води у Дніпрі

Утримується затоплення заплави до 20 см. Це острови у парку Муромець, Гідропарк, Труханів острів, Галерна затока, Корчувате і район Осокорків.

Станом на ранок 10 травня у Києві порівняно з минулими днями рівень води у Дніпрі знизився на 30 сантиметрів. Про це повідомила у середу Київська міська військова адміністрація.

"За інформацією Укргідрометцентру, станом на 9:00, рівень води в річці Дніпро в Києві біля мосту Метро складає 9 270 сантиметрів (за Балтійською системою висот). За останні два дні рівень водопілля в межах столиці впав аж на 30 сантиметрів", – йдеться у повідомленні.

На даний момент по Києву не зафіксовано аварійних підтоплень, промислові об’єкти і житлові масиви міста – поза загрозою підтоплення. Але рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається – І (жовтий). Все ще продовжує спостерігатися підтоплення заплави шаром близько 15-20 сантиметрів – острови у парку Муромець, Гідропарк, Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків.

За інформацією ДСНС, загалом в Україні залишаються підтопленими 493 дворогосподарства та 51 будинок: у Запорізькій області – 250, Чернігівській – 99, Дніпропетровській – 55 (39 будинків), Черкаській – 47 (12 будинків), Полтавській – 35 та Київській – 7.

Крім того, у Волинській, Рівненській та Черкаській областях підтоплені 13 тис. 51 га сільськогосподарських угідь.

Порушено транспортне сполучення до 23 населених пунктів Чернігівської області.

За останню добу спостерігається спад рівнів весняного водопілля по всіх областях.
Добавил: Loci
Категория: Украина 398
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close