У Києві підключили 270 тис. абонентів - Міненерго | |
|
10.10.2025
13:48
751
| |
![]() Також завершені відновлювальні роботи в Павлограді на Дніпропетровщині. Скасовані спеціальні графіки аварійних відключень у Харкові, Полтаві і Сумах.У Києві повернули світло для 270 тис. абонентів. У низці міст скасовано аварійні відключення, повідомила міністр енергетики Світлана Гринчук у Фейсбук в п’ятницю, 10 жовтня."Завершені відновлювальні роботи в Павлограді на Дніпропетровщині. Скасовані спеціальні графіки аварійних відключень у Харкові, Полтаві та Сумах, але звичайні графіки продовжують діяти. Також енергетики повернули світло 270 тисячам абонентів у Києві", – написала вона. Гринчук відвідала об’єкти генерації, що вночі 10 жовтня були під масованим ударом з боку Росії. Вона запевнила, що енергетики негайно розпочали оцінку збитків та ремонтні роботи, щойно це стало безпечно. Фахівці докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки українців. Міністр доповіла президенту Володимиру Зеленському та прем'єр-міністру Юлії Свириденко про наслідки російської атаки, оцінку збитків і конкретні кроки щодо відновлення. За її словами, найскладніша ситуація на Київщині, Сумщині, Харківщині, Полтавщині, Чернігівщині. Непростою ситуація є також на Дніпропетровщині та Запоріжжі. Міністр запевнила, що зараз тривають комунікації з міжнародними партнерами для посилення захисту енергетичної інфраструктури та зміцнення енергетичної стійкості України. | |
|
Категория: Украина
751
| |
|
Сейчас читают
ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



