У Києві обмежують в’їзд великогабаритного транспорту | |
|
12.09.2023
12:45
729
| |
![]() Рішення прийнято з метою вирішення питання розвантаженості автомобільних доріг міста. Контроль за його виконанням здійснюватиме поліція.У Києві з 20-го вересня буде обмежено в’їзд великогабаритного транспорту в години пік вранці з 7:00 до 10:00, та ввечері з 17:00 до 20:00. Обмеження будуть встановлені на в’їздах до столиці. Про це повідомляє КМВА.Рішення прийнято з метою вирішення питання розвантаженості автомобільних доріг міста. Контроль за його виконанням здійснюватиме поліція Києва. "Прошу перевізників із розумінням поставитися до цієї норми. Тим більше, що це не новинка для міста і більшість власників великогабаритного транспорту з такими обмеженнями знайомі. Заборона в’їзду в години пік існувала в Києві і раніше, ще до початку повномасштабного вторгнення", - зазначив голова КМВА Сергій Попко. | |
|
Категория: Украина
729
| |
|
Сейчас читают
Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1923 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4962 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5305 |
| Всего комментариев: 0 | |



