У Києві є пошкодження через обстріл - Міненерго
У Києві є пошкодження через обстріл - Міненерго

Також відключення світла сталися на Донеччині, де під удар потрапив об’єкт генерації. Знеструмлено вісім населених пунктів і шахта.

В результаті чергового удару російських агресорів у Києві та Київській області є певні пошкодження. Про це повідомляє Міненерго у п’ятницю, 2 червня.

"Ворожою ціллю стали Київ та Київська область. Внаслідок обстрілу є пошкодження та технологічні порушення.  Були зафіксовані вимкнення кількох ліній електропередачі", – йдеться у повідомленні.

Окрім того, на Донеччині внаслідок обстрілів було знеструмлено вісім населених пунктів. Під удар потрапив і об’єкт генерації електроенергії – пошкоджено тепломережу. Також без живлення залишилася шахта.

На Харківщині через обстріли без електроенергії – понад 13 тисяч споживачів.

Через попередні обстріли також залишається без світла частина споживачів у Сумській, Запорізькій, Херсонській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

За добу вдалося повернути світло для майже 25 тис. споживачів. Більшість із них – це абоненти в Донецькій та Херсонській областях. На Херсонщині заживили населений пункт, який був знеструмлений з початку деокупації.

Енергетична система працює стабільно. Дефіцит електроенергії відсутній.

Комерційний імпорт електроенергії склав 388 МВт/год. Експорт до Польщі склав 1000 МВт/год.

За добу обсяг природного газу в українських сховищах зріс на 27,4 млн кубометрів. Запаси складають понад 9,5 млрд кубометрів.
Добавил: Loci
Категория: Украина 568
Рейтинг: 4.7/3
Всего комментариев: 0
avatar
close