У Києві два брати вбили знайомого через російську музику | |
|
18.04.2025
15:06
520
| |
![]() Сварка через російську музику закінчилась вбивством - двом братам повідомлено про підозру.У Києві конфлікт, що виник через російську музику, завершився вбивством. Двоє братів, 21 та 22 років, вбили свого 29-річного друга під час застілля. Про це повідомила пресслужба міської прокуратури в п'ятницю, 18 квітня.Встановлено, що чоловіки посварились через те, підозрювані під час застілля у квартирі хотіли слухати російську музику, а їхній знайомий попросив її вимкнути. Під час конфлікту один з братів завдав йому кілька ударів ножем, а інший після того, як поранений чоловік впав на підлогу, вдарив кілька разів по голові каструлею. Внаслідок отриманих травм 29-річний чоловік помер. Підозрюваних затримали. Їм повідомлено про підозру в умисному вбивстві. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічно. | |
|
Категория: Украина
520
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 |
| Всего комментариев: 0 | |



