У Києві чоловік побив двох підлітків у парку | |
|
02.05.2023
14:47
635
| |
![]() Поліція встановила особу зловмисника впродовж доби. Ним виявився місцевий 36-річний мешканець.У столиці 36-річний чоловік побив двох підлітків, які каталися на скейтах у парку Партизанської слави Дарницького району. Про це повідомляє поліція Києва.Зазначається, що до 12-річного та 13-річного хлопців підійшов невідомий чоловік та почав сварити за те, що вони нібито ображають маленьких дітей. Потім він наніс їм удари по обличчю та тулубу. Поліція встановила особу зловмисника впродовж доби. Ним виявився місцевий мешканець. Учаснику конфлікту загрожує покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або ж громадські роботи терміном від 200 годин до одного року. Триває досудове розслідування. Нагадаємо, на Київщині хлопців, які побили підлітка, відправили під домашній арешт. Раніше повідомлялося, що під Києвом затримали чоловіка за побиття та зґвалтування сусідки. | |
|
Категория: Украина
635
| |
|
Сейчас читают
Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 |
| Всего комментариев: 0 | |



