У Києві без тепла залишаються 127 будинків - КМВА | |
|
16.01.2026
14:18
543
| |
![]() Найважча ситуація у Голосіївському та Деснянському районах. В інших районах відсоток відключення теплопостачання будинків не є значним.У Києві для всіх будинків застосовуються екстрені відключення. Про це в телеефірі 16 січня заявила речниця КМВА Катерина Поп.За її словами, станом на вчора у столиці 287 будинків були без централізованого теплопостачання. Наразі без опалення залишаються 127 будинків, не враховуючи ті, де аварійно теплопостачання не може подаватися. Комунальники працюють у цілодобовому режимі. Найважча ситуація у Голосіївському та Деснянському районах. "В інших районах відсоток відключення теплопостачання будинків не є значним. Але загальна кількість - 127", - зазначила Поп. Вона додала, що майже в кожному районі столиці є випадки розриву труб в багатоповерхівках. Це пов’язано з тим, що технічні служби вчасно не провели злиття з систем. | |
|
Категория: Украина
543
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 |
| Всего комментариев: 0 | |



