У Києві без світла залишилося 450 тисяч квартир | |
|
04.11.2022
13:02
319
| |
![]() Станом на ранок п'ятниці у Києві без електропостачання перебуває 450 тисяч споживачів. Про це 4 листопада повідомив мер столиці Віталій Кличко у Telegram. На сьогоднішній ранок без електропостачання 450 тисяч споживачів, тобто квартир киян. Це у півтора рази більше, ніж у попередні дні, написав він у Telegram. Кличко зазначив, що стабілізаційні відключення відбуваються через навантаження центрального вузла енергосистеми України. Міський голова попросив усіх мешканців столиці максимально заощаджувати електроенергію, оскільки ситуація залишається складною. | |
|
Категория: Украина
319
| |
|
Сейчас читают
Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



