У Херсоні затримали "керівника БТІ" з "адміністрації Сальдо"
У Херсоні затримали

На псевдопосаді адвокат "перереєстровував" майно захопленого загарбниками Херсонського морського порту на "баланс" окупаційного "мінтранспорту РФ".

Служба безпеки України затримала адвоката рашистів, який переписував майно морпорту Херсона на баланс "адміністрації Сальдо". Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Повідомляється, що місцевий адвокат після окупації міста підтримав російських загарбників, а згодом влаштувався до місцевої окупаційної адміністрації РФ, де став керівником створеного агресором "бюро технічної інвентаризації".

"За наявними даними, колаборанта призначили на цю "посаду" за особистої протекції гауляйтера Сальдо", - уточнюють в СБУ.

На псевдопосаді адвокат "перереєстровував" майно захопленого загарбниками Херсонського морського порту на "баланс" окупаційного "мінтранспорту РФ".

Також він брав безпосередню участь у незаконній "інвентаризації" місцевого комунального підприємства "Міське дорожнє управління" та передачі окупантам його основних фондів. Крім того, колаборант закликав місцевих жителів вступати до лав загарбницьких органів РФ, за що обіцяв російську "зарплату" та лояльне ставлення з боку рашистів, - йдеться в повідомленні СБУ.

Після звільнення Херсона зрадник намагався переховуватися від правосуддя, але співробітники СБУ встановили його місцеперебування, затримали і повідомили про підозру в пособництві державі-агресору.

Затриманому загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.
Добавил: Loci
Категория: Украина 1280
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close