У Харкові затримана пособниця кремлівського пропагандиста
У Харкові затримана пособниця кремлівського пропагандиста

Зловмисниця сама запропонувала "військкору" співпрацю і передавала ворогу дані про оборонні підприємства міста.

Правоохоронці затримали жительку Харкова, що виконувала завдання прокремлівського "журналіста" та передавала ворогу дані про оборонні підприємства. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора

"Викрито та повідомлено про підозру харків’янці за фактами здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором, виправдовування, визнання правомірною і заперечення збройної агресії рф проти України (ч. 6 ст. 111-1, ч. 1, ч. 3 ст. 436-2 КК України)", - йдеться в повідомленні.

Жінка через проросійську соцмережу звернулася із пропозицією інформаційної співпраці до громадянина рф, який є "військовим кореспондентом" та залучений Росією до проведення інформаційних операцій проти України.

Протягом січня-квітня 2024 року пособниця пропагандиста збирала та передавала російському журналісту відомості про проведення мобілізаційних контрдиверсійних заходів на території Харкова.

Підозрювана передавала ворогу розвіддані про роботу систем ППО та наслідки нанесених збройними силами країни-агресора ракетних ударів по місту.

"Прихильниця РФ надсилала рекомендації щодо місця та способу оренди нерухомості у місті. Також інформувала ворога про діяльність правоохоронних органів міста, спрямовану на контрдиверсійну роботу проти спецслужб РФ.

У переписках вона заперечувала факт збройної агресії РФ проти України. Натомість стверджувала, що в нашій країні 10 років триває "спецоперація". Чекала приходу окупаційної влади держави-агресора на територію регіону та підтримувала так звані "ЛНР" і "ДНР", - ідеться в повідомленні Офісу генпрокурора.

Жінку затримали у Харкові. Нині вона перебуває під вартою.
Добавил: Loci
Категория: Украина 1370
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close