У Японії автомобіль в'їхав у будівлю лікарні | |
|
01.03.2023
13:50
406
| |
![]() Внаслідок аварії, що сталася в Осаці, загинули дві жінки похилого віку. Водія машини затримали.У місті Осака на заході Японії легковий автомобіль в'їхав у будівлю місцевої лікарні, загинули дві жінки, віком близько 70 років. Про це 1 березня повідомило агентство Kyodo.Зазначається, що 71-річного водія машини було затримано на місці. За даними пожежного управління, авто проїхало через кущі біля входу в лікарню, притиснувши жінок, що проходили повз, до стіни. Аварія також призвела до витоку газу. Раніше повідомлялося, що у ПАР інкасаторський фургон зіткнувся з туристичним автобусом. Внаслідок аварії загинули 20 людей. | |
|
Категория: Мир
406
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 |
| Всего комментариев: 0 | |



