У ГУР прокомментировали удар по Тамбовскому пороховому заводу
У ГУР прокомментировали удар по Тамбовскому пороховому заводу

Все те, що використовується РФ у війні проти України, піддається певному впливу, зазначив представник ГУР.

Ураження військових обʼєктів на території Росії є прямим наслідком геноцидної війни, яку веде РФ проти України. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону 5 липня, коментуючи удар по Тамбовському пороховому заводу.
 
"Військові обʼєкти, військові підприємства держави-агресора - з ними щось трапляється. Особливо коли мова про пороховий завод, небезпечне виробництво. Все те, що використовується ворогом в геноцидній війні проти України, закономірно піддається ось такому певному впливу", - сказав він.

Юсов додав, що ГУР не має це коментувати і не буде підтверджувати і спростовувати.
 
"Це пряма відповідальність країни-агресора, путінського режиму за війну проти України. І далі точно буде", - наголосив Юсов.

Нагадаємо, 4 липня дрони атакували пороховий завод у російському Тамбові. У червні 2023 року у Тамбові стався вибух на пороховому заводі. Тоді повідомлялося про загиблих.
 
Тамбовський пороховий завод - одне з найбільших підприємств Росії, що виробляє боєприпаси та порохи. Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну він збільшив виробництво на третину. 
Добавил: Loci
Категория: Украина 1217
Рейтинг: 4.8/6
Всего комментариев: 0
avatar
close