У двох областях без світла 700 тисяч споживачів | |
|
16.12.2025
13:39
606
| |
![]() Внаслідок атак рашистів повністю знеструмлені споживачі на підконтрольній частині Донеччини, а на Харківщині застосували аварійні відключення.В ніч на вівторок російські агресори здійснив атаки на енергооб’єкти у кількох областях. Є нові знеструмлення, повідомили Укренерго і Міненерго 16 грудня.Так, внаслідок атак рашистів повністю знеструмлені споживачі на підконтрольній частині Донеччини – без електропостачання 427 тисяч абонентів. Також є нові знеструмлення на Дніпропетровщині та Миколаївщині. А через складну ситуацію в енергосистемі – у Харківській області на ранок застосовані аварійні відключення. Попередньо оприлюднені графіки знеструмлень в області наразі не діють. Окрім того, в Одеській області електропостачання відновлено для понад 334 тисяч споживачів, але ще 278 тисяч абонентів залишаються без світла. "Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу", – йдеться у повідомленні. | |
|
Категория: Украина
606
| |
|
Сейчас читают
Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 |
| Всего комментариев: 0 | |



