У Держдепі США попередили Китай про наслідки передачі зброї РФ
28.02.2023 11:31 104
У Держдепі США попередили Китай про наслідки передачі зброї РФ

Інші країни вже запитують, чому КНР підтримує РФ, у тому числі надає економічну, дипломатичну, політичну допомогу.

Допомога Китаю Росії матиме "трагічні наслідки" та викличе питання з боку інших країн щодо політики Пекіна. Про це заявив представник Держдепартаменту США Нед Прайс, повідомляє Укрінформ.

"Надання КНР будь-якої летальної допомоги Росії для її застосування в Україні було б кроком із потенційно жахливими та трагічними наслідками", - зазначив він.

За словами Прайса, це також було б "дуже чітким сигналом для країн у всьому світі про брехливість заяв Китаю про те, що він не займає жодної сторони у цій війні".

Як зазначив представник Держдепартаменту США, інші країни вже ставлять питання про те, чому КНР підтримує Росію іншими способами, зокрема надає економічну, дипломатичну, політичну допомогу, а також підтримує Москву своєю риторикою.

"Усе це питання, на які має відповісти країна, яка заявляє про свій нейтралітет у цій жорстокій агресивній війні, у цьому жорстокому територіальному завоюванні", - заявив Прайс.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, влада Китаю розглядає можливість відправки до Росії безпілотників і боєприпасів для використання у війні проти України.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський побоюється постачання зброї Китаю до РФ, незважаючи на те, що Китай опублікував план мирного врегулювання конфлікту в Україні.
Добавил: Loci
Категория: Мир 104
Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close