У Будапешті відбувся мітинг проти політики Орбану
05.11.2022 14:46 65
У Будапешті відбувся мітинг проти політики Орбану
Учасники акції протестували проти угорських медіа, яких назвали прихильниками російської агресії, та вигукували проукраїнські гасла.
У Будапешті ввечері у п'ятницю, 4 листопада, відбувся мітинг проти підконтрольних уряду Віктора Орбана ЗМІ та проти угорської політики, яка послідовно підтримує РФ у війні з Україною. Про це повідомляє портал 444.hu.
 
Зазначається, що у демонстрації взяли участь кілька сотень людей. Акцію ініціював опозиційний депутат парламенту Акос Хадхазі.
 
"Хай живе угорська свобода! Слава Україні!" - привітав присутніх Хадхазі, який на початку демонстрації закликав до хвилини мовчання з нагоди річниці придушення революції 1956 року.
 
Далі виступив історик Кріштіан Унгварі, який заявив, що громадське телебачення бреше про російсько-українську війну, а його керівники є не лише пропагандистами, а й прихильниками російської агресії, "військовими злочинцями другої руки".
 
Хадхазі також заявив про необхідність проведення "гібридної революції" проти гібридного режиму.
 
"Якщо пропагандистська преса замовчує протести, їх слід організувати так, щоби проблеми стали очевидними для всіх", - сказав він. Хадхазі підкреслив, що саме в цьому полягає суть страйків та громадянської непокори, а також суть демонстрацій, які блокують рух транспорту.
 
Нагадаємо, наприкінці жовтня в Угорщині спалахнули масові протести через економічну політику угорського прем'єр-міністра Віктора Орбана. Серед написів на плакатах були також: "Росіяни – додому".
 
Перед цим мер Будапешта Гергей Корачонь звинуватив Орбана у брехні про користь покупки газу в Росії.
Добавил: LociOlah
Категория: Мир 65
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close